Liposukcja

LIPOSUKCJA WODNA / MODELOWANIE SYLWETKI. INFORMCJE: 721 700 021

LIPOSUKCJA WODNA / MODELOWANIE SYLWETKI. INFORMCJE: 721 700 021

Liposukcja wodna Body Jet

Liposukcja wodna - odsysanie tłuszczu metodą Body Jet

Uzupełnieniem kompleksowego programu leczenia otyłości w Szpitalu SALUS są zabiegi odsysania tkanki tłuszczowej metodą wodną Body-Jet. Należy podkreślić, że celem zabiegów jest wymodelowanie sylwetki oraz nadanie ciału właściwych proporcji, nie zaś odchudzanie.
Metoda liposukcji wodnej Body Jet należy do wyjątkowo bezpiecznych, łagodnych i mało bolesnych. Polega na wypłukiwaniu zbędnego tłuszczu specjalnym roztworem bez niszczenia naczyń krwionośnych i połączeń nerwowych. Dodatkowo, uzyskaną tkankę tłuszczową można wykorzystać do modelowania innych części ciała (tzw. lipotransfer).

Warto wiedzieć, że w miejscach, z których została usunięta, tkanka tłuszczowa się nie odnawia! Zabieg liposukcji można zatem potraktować jako doskonały start do zmiany swojego wyglądu i życia.
Zabiegi wykonuje bardzo doświadczony w bariatrii chirurg Wojciech Galla.

Ważnym atutem zabiegów wykonywanych w Szpitalu SALUS jest asysta anestezjologiczna oraz zastosowanie znieczulenia gwarantującego pacjentom pełen komfort i bezpieczeństwo.
Kwalifikacje do zabiegów, podobnie jak w przypadku operacji bariatrycznych, odbywają się w Poradni Chirurgii Ogólnej SALUS.
Dodatkowe informacje pod numerem tel. 721 700 021, a ceny w naszym cenniku. Do końca marca 2020 roku 10% rabatu na zabiegi liposukcji!

FILM 1.
Operacja liposukcji w Szpitalu SALUS. Operuje spec. chirurg Wojciech Galla, asysta dr n. med. Krzysztof Szymański, spec. chirurgii plastycznej

 

FILM 2.
Wykorzystanie liposukcji w zabiegach ginekomastii. Prezentuje dr n. med. Krzysztof Szymański, spec. chirurgii plastycznej

 

FILM 3.
Zalety metody Body-Jet na tle innych metod. Prezentuje dr n. med. Krzysztof Szymański, spec. chirurgii plastycznej

 

 

 

Przejdź do góry strony