SZPITAL

Szpital SALUS - najlepszy wielospecjalistyczny szpital zabiegowy w Polsce w kategorii "jakość opieki" 2018 i 2019 oraz jeden ze 100 najlepszych szpitali w Polsce w latach 2018 i 2019 - specjalizuje się w planowym leczeniu z zakresu:

We wszystkich wskazanych zakresach zabiegowych wykonywane są operacje BEZPŁATNE w ramach kontraktu z NFZ. Zabiegi prywatne dostępne są na każdym z oddziałów.

Szpital SALUS zapewnia leczenie operacyjne z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik zabiegowych, najwyższej światowej jakości sprzętu medycznego i w wykonaniu wysokiej klasy specjalistów. 

Pobyt pacjentów odbywa się w komfortowych warunkach, w pokojach 1, 2 i 3 osobowych z własnymi łazienkami. Nad bezpieczeństwem chorych czuwa doświadczony zespół lekarski i pielęgniarski. Wszyscy pacjenci objęci są dodatkowo opieką dietetyka klinicznego, a w wybranych zakresach także psychologa i fizjoterapeuty.

Na oddziale szpitalnym zapewniamy ponadto:

  • hot-spot - dostęp do sieci bezprzewodowej dla komputerów przenośnych WI-FI.jpg
  • telewizję w salach chorych (bezpłatnie)
  • możliwość całodobowego pobytu rodziny

Szpital posiada od 2010 roku Certyfikat Akredytacyjny Ministra Zdrowia z zakresu lecznictwa szpitalnego oraz certyfikat zintegrowanego systemu zarządzania ISO, a od 2018 roku Certyfikat programu SZPITAL BEZ BÓLU.

 

PLIKI DO POBRANIA:

SZPITAL
SZPITAL
SZPITAL

Przejdź do góry strony